ПРОЄКТ № 42

Місто: Хмельницький

Керівник проєкту: Алла Ганзюк, Марина Краєвська  

Рівень технологічної  готовності: TRL 4


Ідея проекту – розробка технології отримання магнітокерованого сорбційного матеріалу на основі природних глин сапоніту і глауконіту, модифікованих білковими речовинами (амінокислотами, ферментами, гормонами). Отриманий органомінеральний комплекс доцільно використовувати для профілактики та лікування онкологічних захворювань, і, в першу чергу, печінки, як головного сорбенту людини, а також як добавку до спортивного харчування.

Головна перевага технології полягає в тому, що для отримання кінцевого продукту використано природні глини, які є дешевими, мають високу сорбційну здатність, легко вбираючи токсини, є безпечні і місять мікро та макроелементи. Із-за високого вмісту в них заліза, можуть бути використані як магнітокеровані комплекси у лікуванні паталогій печінки та шлунково-кишкового тракту, особливо на стадії використання хіміотерапевтичних препаратів. При цьому розроблена дієтична добавка на основі природних мінералів буде направлена виключно у місце локалізації пухлини, не пошкоджуючи інших органів і є носієм амінокислот або ферментів, які легко руйнуються.

Дохід планується від продажу дієтичних добавок.

Відеопрезентація проєкту
Презентація проєкту у PDF форматі >>>ЧЛЕНАМ ЖУРІ >>>                                                                          ІНВЕСТОРАМ >>>


Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів  

Коментарі