ПРОЄКТ № 47

Місто: Chongqing, China

Керівник проєкту: Wang Chao

Рівень технологічної  готовності: TRL 8


Добре відомо, що різні види травм, видалення доброякісних або злоякісних пухлин та інші причини призводять до великих комплексних черепно-лицьових дефектів порожнини рота. Хоча існує різноманітність клінічних рішень, точне відновлення та функціональна реконструкція все ще є серйозною проблемою в клінічній медицині.

Метою цього проекту є надання набору практичних клінічних рішень для точного відновлення та функціональної реконструкції складних дефектів твердих тканин великої площі у щелепно-лицевій області. 

За нинішньої ситуації кількість випадків щелепно-лицевих дефектів порожнини рота, спричинених травмами (автомобільна аварія, льодовий спорт, війна), стрімко зростає, тому реалізація цього проекту є дуже необхідною та терміновою для ефективного лікування таких пацієнтів! 

Наша команда запропонувала інноваційне рішення для виготовлення тривимірних цифрових щелепно-лицевих імплантатів на основі технології адитивного виробництва з використанням багатоступеневих складних решітчастих каркасів як основи реконструкції в поєднанні з біоактивними матеріалами. Завдяки дослідженням і розробці передових біологічно активних медичних матеріалів із здатністю до біологічного розкладання, у поєднанні з біомеханічними дослідженнями та подальшим вдосконаленням технології виробництва і обробки добавок, було запропоновано рішення для великих черепно-лицьових дефектів ротової порожнини.


Відеопрезентація проєктуПрезентація проєкту у PDF форматі >>>ЧЛЕНАМ ЖУРІ >>>                                                                          ІНВЕСТОРАМ >>>Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів  

Коментарі